menusearch
tenthartfestival.ir

آرایشگران برتر شهر تهران انتخاب شدند

header
۱۳۹۵/۱۰/۱ چهارشنبه
(1)
(0)
آرایشگران برتر شهر تهران انتخاب شدند
 آرایشگران برتر شهر تهران انتخاب شدند
تاریخ انتشار :1393 شنبه 2 اسفند ساعت 07:07


این مراسم روز گذشته با حضور علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از روسای اتحادیه آرایشگران مردانه کشور، جمعی از روسای اتحادیه های صنوف تهران و جمعی از آرایشگران مردانه تهران برگزار شد.

در این مراسم مصطفی گواهی، رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران در خلال سخنرانی خود ضمن تشکر از دست اندرکاران جشنواره و همکاری مسئولین امر که در این زمینه به اتحادیه یاری رساندند و همچنین استقبال آرایشگران مردانه تهران که در این جشنواره شرکت کردند، اظهار داشت: اتحادیه آرایشگران مردانه تهران از سال 89 اقدامات در زمینه برگزاری این جشنواره را آغاز کرده که هم اکنون نتیجه داده است. این اقدام مثبت می تواند ادامه یافته و در سال های آینده شاهد برگزاری هر چه بهتر این جشنواره باشیم.
همچنین قبادی، رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی در ادامه به سخنرانی پرداخت و خاطر نشان کرد: این سیر خوبی که آغاز شده باید همچنان در آینده ادامه پیدا کند و برای دوره های بعد تلاش خواهد شد تا برای هر مدل نامی مرتبط و متناسب با فرهنگ ایرانی انتخاب شود. نکته مثبت قضیه این است که از زمانی که این طرح در کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد مطرح شد، بازخوردهای بسیار خوبی گرفتیم و همه برخوردها در این زمینه مثبت و همراه با امیدواری بود.
وی با اشاره به این که از این به بعد سعی در ساماندهی بیشتر در زمینه مدل های مو انجام خواهد شد، افزود: در بخش مدل مو سعی بر این داریم که مدل ها بیش از پیش ساماندهی شود و قصد داریم اقداماتی صورت پذیرد که مدلینگ به صورت یک شغل رسمیت پیدا کند.
در ادامه این مراسم از اعضاء نخبگان اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران تقدیر به عمل آمد و آقایان مرادی ، یوسفی و میرزاجانی که علاوه بر آرایشگری به ترتیب در زمینه های نقاشی، شعر و نویسندگی فعالیت داشتند تجلیل به عمل آمد.
همچنین در این اختتامیه آقایان اکبری، اهلی و نوروزی به عنوان آرایشگران برتر شهر تهران موفق به کسب تندیس قیچی طلایی نخستین جشنواره "هنردهم" شدند و از ژورنال رسمی مدل مو مردانه ایرانی با نام " هنردهم" رو نمایی شد.
گفتنی است فرزاد حسنی اجرا این مراسم را به عهده داشت.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر